PreLoader
Siber Güvenlik Şirketleri
  • Siber Güvenlik Şirketleri

Siber Güvenlik Şirketleri.

Büyüyen saldırı düzeyleri ve tehdit aktörlerinin artan karmaşıklığı göz önüne alındığında, şirketler yardım için farklı siber güvenlik şirketleri ve satıcılarına yönelmekte, siber güvenlik BT harcamaları gerçek “IT” alanı olarak kalmaktadır.
 
Güvenlik şirketleri ve satıcıları, mobil güvenlik, ağ güvenliği, bulut güvenliği, uç nokta güvenliği, tehdit istihbaratı, kimlik hırsızlığından korunma ve ayrıcalıklı erişim koruması ve yönetimi, e-posta güvenliği için çözümler sunarak kuruluşlara ve güvenlik ekiplerine yardım eder güvenlik prosedürlerini ve süreçlerini daha verimli, hızlı ve uygun maliyetli hale getirmeye yardımcı olurlar.
 
Her güvenlik sektörünün kendi uzman BT güvenlik sağlayıcıları vardır ve ağ güvenliği tehditlerine karşı savunmak için tüm farklı çözümleri, hizmetleri ve araçları takip etmek zor olabilir. Yıllardır sektörde tanınırlığı olan köklü bir güvenlik şirketi ile mi çalışmalı, yoksa sizin ihtiyacınıza yönelik makul çözümler sunan siber güvenlik şirketleri mi tercihiniz olmalıdır?

Yorum Yap


Lütfen değerli yorumunuzu bizimle paylaşın.