20 yılı aşkın tecrübemizle şirketlerin teknoloji ve marka hedeflerine ulaşmalarına yardımcı oluyoruz. TERA Bilişim, müşteri memnuniyetini ön planda tutan değer odaklı bir teknoloji firmasıdır.

Galeri

İletişim

Yukarı Dudullu Mah. Bayrak Cad. No:30/117 Ümraniye, İSTANBUL

info@terabilisim.com

+90 216 755 68 65

Gizlilik Politikası

TERA Bilişim olarak gizliliğinize ve bizimle paylaştığınız bilgilerin korunmasına önem veriyoruz.

terabilisim.com web sitesini ziyaretiniz sırasında sizlere ve talep ettiğiniz hizmetlere ilişkin olarak elde ettiğimiz bilgilerin ne maksatla kullanılacağı ve korunacağı bu “Gizlilik Politikası“nda belirtilen şartlara tabidir. Bu web sitesimizi ziyaret etmekle ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmayı talep etmekle bu “Gizlilik Politikası“nda belirtilen şartları kabul etmiş bulunmaktasınız.

Şirketimiz müşterilerine daha kaliteli hizmet verebilmek ve geri dönüş yapabilmek maksadıyla bazı bilgilerinizi (adınız, e-posta adresiniz, telefon vb.) sizlerden talep edebilmektedir.

Şirketimiz iletişim formlarından toplamış olduğu bilgileri, bahse konu kişilerin haberi olmaksızın üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir şekilde kullanmamakta ve ticari amaçla satmamaktadır.

Girmiş olduğunuz müşteri bilgileri, ancak resmi kurumlarca usulüne uygun bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi kurumlara açıklanabilecektir. Şirketimiz web sitesindeki bağlantılar aracılığıyla ulaşacağınız üçüncü şahıslara ait web sitelerinin gizlilik ilkeleri hakkında herhangi bir garanti vermemektedir. Bu sebeple kişisel olarak belirlenebilir herhangi bir bilgi girmeden önce, girdiğiniz sitelerin gizlilik politikalarını mutlaka gözden geçirmenizi tavsiye ederiz.

Google araçlarının siteden toplamış olduğu veriler için ; https://policies.google.com/privacy ziyaret edebilirsiniz.

Author

Tera Bilişim

WhatsApp'dan yazın